Догляд та елементарне оновлення дубової підлоги

Дубова підлога додає тепла та елегантності будь-якому приміщенню, але щоб зберегти її довговічну красу, рекомендується належним чином доглядати за нею та регулярно оновлювати. Зрозуміло, що як і будь-яка інша натуральна поверхня, дубова підлога потребує уваги та догляду, але часті коментарі та запитання від клієнтів спонукали нас нагадати вам про деякі особливості догляду та оновлення дубової підлоги. Сподіваємося, що поради майстрів, які працюють з деревиною дуба, допоможуть зберегти природну красу вашої підлоги на довгі роки.

Регулярне прибирання корисне як для людей, так і для підлоги

Регулярно підмітайте або пилососіть підлогу, щоб видалити пил і бруд. Для уникнення пошкоджень використовуйте віник з м’якою щетиною або пилосос. Покладіть килимки біля входу, щоб затримувати бруд і вологу та запобігати їх потраплянню на підлогу. Натуральна деревина не стійка до механічних пошкоджень, якщо не захистити її належним чином. Прикріпіть повстяні накладки до ніжок меблів, щоб запобігти подряпинам при пересуванні або переміщенні предметів.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas

Вплив сонця і води на деревину

Дерев’яна підлога зазвичай чутлива до вологи, тому негайно прибирайте пролиту рідину та уникайте надмірного зволоження. Для прибирання використовуйте вологу (не мокру) тканину і дайте підлозі висохнути після очищення. Наші дубові підлоги дуже стійкі, оскільки ми покриваємо дошки екологічно чистим маслом «SAICOS», яке висихає в природних умовах, без прискорення процесу. Таким чином, масло добре вбирається в деревину, створює захист і промаслені дошки стають більш стійкими до впливу води. Ми з упевненістю рекомендуємо укладати дубову підлогу у ванних кімнатах та кухнях. Ви можете покластися на довговічність дубової промасленої підлоги, а звичайного догляду буде достатньо і не доведеться докладати зайвих зусиль.

Сонячне проміння може викликати вицвітання і знебарвлення деревини, як і будь-якої іншої натуральної поверхні. Використовуйте жалюзі, штори або килимки, щоб зменшити вплив прямих сонячних променів. З іншого боку, сліди, які сонячне світло залишає протягом років, можуть створювати додатковий шарм. Вирішувати вам.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas
Найкраще оцінять підлогу ті, хто проводить на ній багато часу. Колір підлоги: сірий «Antique», 3479.

Просте і зручне оновлення дубової підлоги становить велику перевагу

Промаслену дубову підлогу можна легко оновити шляхом повторного змащування, що є нескладним процесом. На відміну від лакованих підлог, які можуть потребувати повного відновлення, повторне змащування часто є простішим і менш трудомістким процесом.

Невеликі подряпини або потертості часто можна усунути, відшліфувавши та змастивши маслом лише ушкоджену ділянку. При більш значних механічних пошкодженнях для відновлення використовуються спеціальні воскові накладки. Цікаво, як виглядає оновлення дубових дощок? Увага, на допомогу приходять наші майстри!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UAB Medžio stilius (@medziostilius)

 

Якщо ви хочете через певний період часу оновити всю підлогу, а не тільки усунути окремі подряпини, цей процес буде простим, швидким, і, що найголовніше, заощадить ваш час та гроші. Наші дубові дошки для підлоги  – це інженерний продукт з поверхнею товщиною 3,5 мм. Щоб підготувати підлогу до повторного змащування, її потрібно лише трохи почистити, після чого ретельно вимити. А лаковані підлоги часто вимагають шліфування всієї поверхні, щоб видалити наявний лак, тоді як оновити ламінат або інші синтетичні покриття таким способом взагалі неможливо.

Часто відновлення промасленої дубової підлоги не викликає труднощів для любителів робити все своїми руками. Застосування масла досить просте і не обов’язково вимагає професійних знань. Це дозволяє кожному виконувати дрібні роботи з технічного обслуговування та ремонту.

Натуральність у деревині та засобах для відновлення

З часом промаслена підлога набуває насиченого кольору, який підкреслює її природну красу. Повторне змащування допомагає зберегти цей вигляд і навіть може посилити колір і особливості деревини. Для повторного змащування використовуються натуральні масла або засоби на основі воску, які зазвичай безпечніші для довкілля та якості повітря в приміщенні, ніж деякі лаки, що можуть містити леткі органічні сполуки.

Промаслена дубова підлога зберігає природну текстуру деревини. Процес відновлення повертає цю особливість, і таким чином підлога продовжує створювати неповторний шарм. Відновлення  – це дбайливий процес, який полягає в догляді за деревиною.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas

Ефективні та екологічно чисті засоби для догляду

Ми використовуємо органічне масло «SAICOS» німецького виробництва, яке виготовлене з натуральної рослинної сировини – рослинних восків та олій: це карнаубський та канделільський віск, соєва, соняшникова та сафлорова олії, парафіновий віск. Масло не містить біоцидів та консервантів. Призначене для всіх типів дерев’яних підлог, воно природним чином захищає деревину, дозволяє їй дихати і регулює вологість.

Масло підходить для всіх дерев’яних поверхонь: багатошарової та шпонованої підлоги, коркових покриттів, підлоги з твердих порід деревини, а також поверхонь, що інтенсивно використовуються, таких як на письмових столах та верстатах. Рекомендується для змащування дитячих іграшок. Ідеально підходить для поверхонь у вологих приміщеннях, таких як ванні кімнати та кухні. Промаслену підлогу легко чистити, доглядати за нею та оновлювати.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas

Для щоденного догляду за дубовою підлогою доступний широкий асортимент продукції «SAICOS». Екологічні концентровані миючі засоби містять віск, тому при додаванні у воду ви ефективно очистите підлогу і покриєте її тонким шаром воскових частинок для більшої стійкості до будь-яких впливів.

Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.


Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.


Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.