Майстри, що працюють з деревиною дуба, рекомендують

Компанія «SAICOS» була заснована хіміками та інженерами з великим досвідом у розробці та застосуванні систем обробки. Вони присвятили себе просуванню, захисту та збереженню краси деревини та деревних матеріалів. Продукція «SAICOS» є екологічно чистою, безпечною для людей та домашніх тварин, і в той же час простим і економічно ефективним рішенням для вашої домівки.

Medinės grindys, ąžuolo masyvo laiptai: spalva 3408 Balta. Medinės durys: dažytos RAL 9003, modelis ED2F.

Натуральність

Масло для підлогових покриттів виготовляють з натуральної рослинної сировини – рослинних восків та олій: карнаубського та канделильського воску, соєвої, соняшникової та сафлорових олій, парафінових восків. Масло не містить біоцидів та консервантів і підходить для всіх типів дерев’яних підлог. Воно природним чином захищає деревину, дозволяє їй дихати і регулює вологість.

 

Промаслені підлоги та їхні переваги

Масло для підлоги зазвичай вибирають, щоб зберегти природний вигляд деревини: промаслена підлога виглядає так, ніби на ній немає ніякого покриття, порівняно з лакованою підлогою або підлогою, покритою УФ-олією. Це відбувається тому, що масло вбирає поверхневий шар деревини, в той час як лак покриває поверхню деревини плівкою. Ще одна перевага промаслених підлог полягає в тому, що їх легко оновити на тих ділянках поверхні, які цього потребують. Якщо поверхня покрита лаком, оновити певну ділянку складніше, оскільки між старим і новим лаком зазвичай є видима межа, а це означає, що доведеться шліфувати і заново лакувати всю поверхню. Для промаслених підлог у цьому немає необхідності, достатньо буде обробити відповідну ділянку і просочити її маслом. Через кілька днів межі старого і нового покриття вирівнюються і стають непомітними.

 

Практичність

Масло «SAICOS» підходить для всіх дерев’яних поверхонь: багатошарових, шпонованих підлог та підлог з твердих порід деревини, коркових покриттів, а також поверхонь, що інтенсивно використовуються, таких як письмові столи та верстати. Масло «SAICOS», що висихає природним шляхом, можна застосовувати для змащення навіть дитячих іграшок. Воно підходить для поверхонь у вологих приміщеннях, таких як ванні кімнати та кухні. Підлогу, покриту маслом, легко чистити, оновлювати та доглядати за нею.

Також рекомендуємо використовувати засоби по догляду «SAICOS».

«Medžio stilius» пропонує широкий вибір масел «SAICOS» на сайті https://medziostilius.lt/produktu-katalogas/medines-grindys/azuolines-grindys/. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам у виборі та проконсультуємо про найкращий спосіб використання продукції.

Телефон: +370 660 81000

Електронна пошта: info@medziostilius.lt

 

«Saicos Premium Hardwax-Oil»

Матове природного висихання (3305), напівматове (3200) масло. Швидковисихаюче, безбарвне, виготовлене з натуральної рослинної сировини (олії та воску), для всіх типів дерев’яних підлог. Природно захищає деревину. Дозволяє їй дихати і регулює вологість. Зменшує ймовірність розбухання і зморщування дерев’яних виробів. Особливо добре вбирається, тому подовжує термін служби виробів, на яких застосовується, вони стають стійкими до зносу і подряпин. Просте при використанні та обслуговуванні дерев’яних поверхонь.

Витрати:

1 л приблизно на 23 м² – 1 шар;

1 л приблизно на 14 м² – 2 шари.

 

«Saicos Ecoline Oil Ground Coat»

Кольорове масло природного висихання. Широка палітра кольорів, яка підкреслить натуральність і красу поверхні. Підходить для всіх дерев’яних, коркових або бамбукових підлогових покриттів (підлоги з твердих порід деревини, паркет, багатошарові та шпоновані підлоги), а також – для широкого спектру внутрішніх поверхонь. Крім того, його можна використовувати для твердих порід деревини, екзотичних порід та термообробленої деревини. Для верхнього покриття ми рекомендуємо безбарвне масло «Saicos Premium Hardwax-Oil».

Витрати:

0,75 л – 1 шар – приблизно 50 м².

 

«Saicos Ecoline Wash Care»

Засіб для щоденного догляду за всіма дерев’яними або ламінованими поверхнями. Збагачений натуральними оліями.

Застосування: додавайте 3 ковпачки на приблизно 5 л води при кожному митті підлоги.

«Saicos Ecoline Magic Cleaner»

Ефективний засіб для чищення дуже брудних і зношених поверхонь. Підходить для олійних, лакованих поверхонь, ПВХ-покриттів, лінолеуму. Усуває плями від тютюну, жиру та бруду на кухнях та у ванних кімнатах.

Застосування: можна наносити безпосередньо на поверхню, почекати 5-20 хвилин, протерти чистою вологою тканиною.

 

 

Застосування: концентрований засіб розбавити водою у співвідношенні 1:10. Намочити тканину і накрити поверхню, почекати 5-20 хвилин, протерти чистою вологою тканиною.

«Saicos Ecoline Wax Care»

Засіб для первинного догляду за промасленими дерев’яними поверхнями. Підходить для реставрації меблів.

Застосування: перед використанням збовтати, вилити 1 ковпачок на тканину і протерти поверхню.

Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.


Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.


Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.