Блоги

2022-09-17

Успішні випробовування двошарової дерев’яної підлоги «Ecoboard» ще раз підтвердили її високу якість

15 років тому, коли ми розробили і випустили одну з наших найуспішніших інновацій – дубову підлогову дошку на спеціальній екологічній основі «Ecoboard» німецького виробництва, ми вірили в перспективність цього виробу. Основними аргументами були: надзвичайно висока якість та вигідне для клієнтів співвідношення ціна/якість. Досвід і понад 1,5 млн м² укладених підлог свідчать про те, що продукт було визнано як клієнтами, так і нашими партнерами, забудовниками, архітекторами та дизайнерами. Однак для нас важливо постійно перевіряти, чи справді ми досягаємо найвищих показників якості, і що всі параметри, які вимірюють міцність підлоги, її довговічність тощо, перевищують звичайні вимоги. Випробування, проведені в Німеччині в «EPH-Dresden», одній з найавторитетніших лабораторій Європи, котра займається дослідженням виробів з деревини, показали, що двошарова дошка для підлоги, яку ми виробляємо на основі «Ecoboard», є високоякісним продуктом, який ми з упевненістю пропонуємо нашим клієнтам.

Випробування показали: підлогова дошка надзвичайно міцна, довговічна, стійка до вологи та температурних коливань

Переконливий тест на розшарування спростовує будь-які побоювання щодо міцності, довговічності та зносостійкості підлогової дошки. Усі тести показали нульовий результат. Це означає, що під час випробувань не відбулося розшарування і результат відмінний. Після випробувань не було виявлено жодних ознак розшарування між «Ecoboard» і дубовим шаром або деформацій в інших частинах конструкції підлогової дошки. Усе залишилося без змін, незважаючи на екстремальний характер випробувань:

  • 6 годин занурення у воду з температурою 20 °C.
  • 24-48 годин тримання у кліматичній камері: температура повітря 23 °C, відносна вологість повітря 50%.
  • 8 годин сушіння при 60 °C
  • 16 годин сушіння при 80 °C.

Після проведення випробувань в лабораторії не було зафіксовано яких-небудь відхилень від норми, про що зазначено у виданому сертифікаті. У жодному приміщенні, де живуть або працюють люди, ми не знайдемо таких екстремальних умов. Після вищезазначених випробувань не залишається сумнівів, що підлога з двошарової дубової дошки довго прослужить у вашій оселі, буде міцною та надійною.

Екологічна, правильно виготовлена підлогова дошка ідеально пасує до підлоги з підігрівом

Наша дубова підлогова дошка – це інженерний продукт, який ідеально підходить для підлоги з підігрівом, а вологостійкість дозволяє впевнено укладати дерев’яну підлогу в кухнях, ванних кімнатах та інших приміщеннях, для яких ми часто за звичкою обираємо плитку або інше підлогове покриття.

У німецькій лабораторії проводились випробування на термостійкість. Результати показали, що термічний опір двошарової дубової дошки для підлоги «Ecoboard» становить 0,11 Вт/м*К. Це означає, що після укладання такої підлоги в приміщенні буде тепло і затишно не тільки завдяки хорошій повітропроникності, але й сама деревина даруватиме неперевершене відчуття комфорту – по такій підлозі захочеться ходити босоніж.

Важливий аспект, який ми вже багато років обговорюємо з нашими клієнтами: завжди перевіряйте, які матеріали використовуються при виробництві підлогової дошки. Можемо підтвердити, що безформальдегідний поліуретановий клей застосовується як при виготовленні верхнього шару дуба, його кріпленні до основи, так і при виробництві самої основи «Ecoboard».

Викиди формальдегіду були протестовані в німецькій лабораторії. Результат: двошарова підлогова дошка на основі «Ecoboard» відповідає найвищому європейському класу E1. Виділення формальдегіду нижче гранично допустимого рівня (Limit Of Detection).  Чому важливо звернути увагу на те, як виготовлена дошка або інше покриття, яке ви плануєте купити і встановити на підлогу з підігрівом? Якщо для кріплення фанери, елементів конструкції та інших компонентів використовуються клеї, до складу яких входять шкідливі для людини речовини, вони можуть становити загрозу для здоров’я при випаровуванні.

Дерев’яна підлога з дуба
Дерев’яна підлога з дуба

Двошарова дубова дошка для підлоги на основі «Ecoboard» – вдале рішення для тих, хто переймається питаннями екології

Як дізнатися, що продукт вироблений відповідально та раціонально, з повагою до природи та дуба – надзвичайно цінного природного ресурсу, який повільно відновлюється?  Сертифікат FSC™ (Forest Stewardship Council™) є підтвердженням того, що ви купуєте продукцію з усіма її компонентами, одержану з деревини, яка була вирощена у відновлених та доглянутих лісах. Деревина надходить на наше підприємство від ТОВ «Дубава» в Україні, що входить до нашої групи компаній, а також від партнерів у Франції, Бельгії та Польщі. Продукція «Ecoboard» також виготовляється з деревини, сертифікованої PEFC™ (Сертифікат лісоуправління) та FSC™ (Forest Stewardship Council™) (FSC® C104607) – Сертифікати ланцюга поставок.

Ви можете бути впевнені, що ходитимете по міцній, довговічній підлозі, яка створить затишок у вашому домі чи офісі. Завдяки хорошій теплопровідності, використанню лише безпечних для здоров’я людини матеріалів, стійкості до вологості та перепадів температур і, нарешті, вигідному співвідношенню ціни та якості, ця продукція є чудовою інвестицією у ваше майбутнє та майбутнє ваших дітей.

Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.


Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.


Susisiekite!

We will contact you within 1 working day for an individual offer.